ПЕРША ФАСАДНА КОМПАНІЯ

СТРУКТУРНА СИСТЕМА СКЛІННЯ

Структурне скління фасаду - це не тільки данина моді, а й стримана функціональність. Система алюмінієвих профілів в поєднанні зі структурними склопакетами різних кольорів для структурного скління дозволяє реалізовувати ідеї архітекторів при збереженні легкості і цілісності будівлі.

Переваги структурного скління АМТТ

  • Естетичний вигляд гладкої скляної стіни без герметизації швів силіконом.
  • Висока швидкість монтажних робіт.
  • Відкривання не вимагає застосування додаткових профілів.
Структурні склопакети, виробляються на нашому заводі сертифікованими фахівцями, які пройшли спеціальне навчання, що забезпечує високу якість продукції. Для виробництва структурних склопакетів ми застосовуємо скло світових виробників, а також силіконові герметики, які мають стійкість до впливу УФ 2, що забезпечують високі характеристики.

СТІЙКО-РИГЕЛЬНА СИСТЕМА FORTE FA50-S20

Система вітражна (фасадна) «FORTE-FA50-S20» зі стійко-ригельним каркасом є ефективним способом високоякісної обробки і утеплення зовнішніх стін будівель різного призначення, де для зовнішньої обробки застосовуються високої якості оздоблювальні матеріали: різноманітні і багатофункціональні склопакети, касетні панелі з алюмінієвого або композитного листового матеріалу типу «AМТТ», які дозволяють створювати виразні архітектурні рішення фасадів будівель.

При використанні даної системи, немає необхідності в установці зовнішніх алюмінієвих профілів (декоративних кришок). Основною естетичною відмінністю даного фасадного рішення є відсутність притискних і декоративних кришок, видно лише скло і заповнені шви. Структурна система скління - це гладкий фасад з силіконовими або гумовими (EPDM) швами шириною 20мм між заповненнями, що створює ефект «скляної стіни» і дозволяє досягти відчуття легкості і цілісності будівлі. Установка прихованих стулок створює відчуття цілісності фасаду, так як в закритому положенні вони нічим не відрізняються від глухих елементів. Профілі каркаса видно тільки зсередини приміщення (ширина стійок і ригелів - 50 мм).

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ФАСАДНИХ СИСТЕМ FA50-S20

Наявність відкривань: вбудовування будь-якого типу вікна/дверей/прихованих створок (невидимі з зовнішньої сторони будівлі)
Внутрішня сторона стійки/ригеля
50 мм
Зовнішня сторона стійки/ригеля/шва
20 мм
Заповнення
4-46 мм
Товщина алюмінію
1,8-2 мм
Максимальна висота (однієї стійки)
До 6800 мм
Габарити стійки
від 55 до 200 мм
Габарити ригеля
від 40 до 120 мм
Сплав алюмінію
6063

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

ВАРІАНТИ ЗАПОВНЕНЬ СИСТЕМИ
ОБРОБКА І ЗБІРКА
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ: