ПЕРША ФАСАДНА КОМПАНІЯ

НАПІВСТРУКТУРНА СИСТЕМА СКЛІННЯ

Система вітражна (фасадна) «FORTE-FA50-PS5» зі стійко-ригельним каркасом є виразним і ефективним способом високоякісної обробки і утеплення зовнішніх стін будівель різного призначення, де для зовнішньої обробки застосовуються високої якості оздоблювальні матеріали: різноманітні і багатофункціональні склопакети, касетні панелі з алюмінієвого або композитного листового матеріалу типу «AМТТ», які дозволяють створювати виразні архітектурні рішення фасадів будівель.

Система вітражна FORTE-FA50-PS5

Дана система є гібридним варіантом спільного застосування систем FA50-K50 і FA50-S20, коли необхідно використовувати архітектурне рішення фасаду як з силіконовими (ущільненими) швами шириною 20мм так і з декоративними кришками шириною 50мм. Установка прихованих стулок створює відчуття цілісності фасаду, так як в закритому положенні вони нічим не відрізняються від глухих елементів. Профілі каркаса видно тільки зсередини приміщення (ширина стійок і ригелів - 50 мм).
Каркас стійко-ригельної системи розташовується з внутрішнього боку стіни.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ФАСАДНИХ СИСТЕМ FA50-PS5

Наявність відкривань: вбудовування будь-якого типу вікна/дверей/прихованих створок (невидимі з зовнішньої сторони будівлі)
Внутрішня сторона стійки/ригеля
50 мм
Зовнішня сторона стійки/ригеля/шва
50/20 мм
Заповнення
4-48 мм
Товщина алюмінію
1,8-2 мм
Максимальна висота (однієї стійки)
До 6800 мм
Габарити стійки
від 55 до 200 мм
Габарити ригеля
від 40 до 120 мм
Сплав алюмінію
6063

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

ВАРІАНТИ ЗАПОВНЕНЬ
ВУЗЛИ ПОКРІВЛІ
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ: