ПЕРША ФАСАДНА КОМПАНІЯ

НАПІВСТРУКТУРНА СИСТЕМА СКЛІННЯ

Система вітражна (фасадна) «FORTE-FA50-PS5» зі стійко-ригельним каркасом є виразним і ефективним способом високоякісної обробки і утеплення зовнішніх стін будівель різного призначення, де для зовнішньої обробки застосовуються високої якості оздоблювальні матеріали: різноманітні і багатофункціональні склопакети, касетні панелі з алюмінієвого або композитного листового матеріалу типу «AМТТ», які дозволяють створювати виразні архітектурні рішення фасадів будівель.

Система вітражна FORTE-FA50-PS5

Дана система є гібридним варіантом спільного застосування систем FA50-K50 і FA50-S20, коли необхідно використовувати архітектурне рішення фасаду як з силіконовими (ущільненими) швами шириною 20мм так і з декоративними кришками шириною 50мм. Установка прихованих стулок створює відчуття цілісності фасаду, так як в закритому положенні вони нічим не відрізняються від глухих елементів. Профілі каркаса видно тільки зсередини приміщення (ширина стійок і ригелів - 50 мм).
Каркас стійко-ригельної системи розташовується з внутрішнього боку стіни.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ФАСАДНИХ СИСТЕМ FA50-PS5

Наявність відкривань: вбудовування будь-якого типу вікна/дверей/прихованих створок (невидимі з зовнішньої сторони будівлі)
Внутрішня сторона стійки/ригеля
50 мм
Зовнішня сторона стійки/ригеля/шва
50/20 мм
Заповнення
4-48 мм
Товщина алюмінію
1,8-2 мм
Максимальна висота (однієї стійки)
До 6800 мм
Габарити стійки
від 55 до 200 мм
Габарити ригеля
від 40 до 120 мм
Сплав алюмінію
6063
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ: